PULAT GROUP
Kurumsal

Kuruluşunu izleyen yıllarda nitelikli Konut ve İşyeri projeleri üzerine uzmanlaşan Pulat Şirketler Grubu, müşteri memnuyeti prensibiyle hareket ederek kaliteli üretimi ile bu sektörde bir marka haline gelmiştir.

Pulat Şirketler Grubu müşterilerinin projelerini hayata geçirebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm planlama hizmetlerini sunmaktadır. Doğaldır ki, her projenin gerektirdiği uygulamalar müşteri, iş alanı ve uygulandığı ülkeye göre değişmektedir. Bu nedenle, sunulan hizmetlerin ayrıntılı olarak belirlenmesi esastır. İyi hazırlanmış metodoloji, başarılı planlamanın ön koşuludur. Disiplinlerin kesiştiği tüm noktalarda koordinasyonu sağlamak, farklı çalışma paketlerinin uygulanmasının can alıcı noktasıdır. Nitelikli planlama ise, projenin başlıca dönüm noktalarının disiplinler arası bakışla değerlendirilmesiyle mümkündür. Bu hizmet doğrultusunda firmamız tarafından her türlü ofis, otel, fabrika, villa, konut, site projelendirilirmektedir.

Yetenekli ve değerli insanlar Yetenekli ve değerli insanlar
Mükemmel forma kavuşan çizgiler Mükemmel form dizaynlar
Yapısal tarihe atılan imzalar Yapısal projeler

Bu hizmeti gerçekleştirirken müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymayı; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmeyi kendimize misyon olarak belirledik.

Pulat Şirketler Grubu olarak, güvenilirliği, istikrarı ve kaliteli iş yapmayı ilke edindik. Faaliyetlerimizi yine bu ilkeler doğrultusunda sürdürmeye devam ediyoruz.

pulat

Planlama Hizmetleri

Pulat Şirketler Grubu, sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firmamız projelerinde bilinçli çalışanların emeğiyle büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Kalite Yönetimi

         Pulat Şirketler Grubu, çevreye ve topluma katma değer sağlayacak projeler üretirken, müşterilerimizin memnuniyetini gözetir. Bunun için sektörümüzdeki son teknoloji ve gelişmeleri takip ederek çalışmalarımızda uygulamaya alırız. Yapılarımızın kalitesi kadar, planlamamızın optimizasyonu ve zamanında teslim ilkesine önem veririz. İşimizin gerektirdiği, yürürlükteki yasa ve yönetmeliklerde geçen çevre ve iş sağlığı konularındaki tüm yasal mevzuata uymak ve süreç içerisinde bu uygunluğu düzenli olarak denetlemek temel prensiplerimizdendir. İş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirmek için güvenli çalışma alanları sağlarken, her biri alanlarında uzman olan kadrolarımızın eğitimine de özen gösteririz. İnsana ve doğaya saygı ilkesi içerisinde, doğal kaynak kullanımı ve çevre kirliliğini dikkate alarak doğaya duyarlı çalışmalar gerçekleştiririz.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
OHSAS 18001:2007